Rozmowa Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem

O inflacji, płacach, strefie euro i surowcach… - zachęcamy do obejrzenia rozmowy Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem, głównym ekonomistą Banku Pekao S.A.

Zapraszamy do obejrzenia rozmowy redaktora Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem, głównym ekonomistą Banku Pekao S.A., w której poruszono szereg kwestii dotyczących aktualnej sytuacji gospodarczej w Polsce i na świecie. Jak długo potrwa inflacja, czy przynależność do strefy euro przed nią chroni oraz jakie zmiany nastąpią w polityce energetycznej? To tylko niektóre wątki, których rozwinięcie znajdą Państwo w bardzo ciekawej dyskusji.

Rozmowa Rafała Wosia z Ernestem Pytlarczykiem  – transkrypcja (PDF)

Otwarta licencja


Tagi


Artykuły powiązane

Kalendarium Wschodnie

Kategoria: Trendy gospodarcze
Poniżej w plikach pdf odpowiadających wybranym datom publikujemy Kalendarium Wschodnie. Jest to kalendarium istotnych wydarzeń gospodarczych z obszaru Rosji i Ukrainy opartych na najciekawszych informacjach z mediów działających w tych krajach.
Kalendarium Wschodnie

Analizy Wschodnie

Kategoria: Trendy gospodarcze
Poniżej przedstawiamy najciekawsze fragmenty tekstów analitycznych opublikowanych w mediach ukraińskich w ostatnich dniach.
Analizy Wschodnie

Niech dopłynie wreszcie euro do Bugu

Kategoria: Analizy
Na mapie Europy widać podział na Zachód z euro w obiegu i środkowo-wschodnie peryferia z własnymi walutami. O ile nie zdarzy się w świecie coś nie do wyobrażenia, euro sięgnie jednak w końcu Bugu, choć niewykluczone, że wcześniej dopłynie do Dniepru.
Niech dopłynie wreszcie euro do Bugu