USA: Indeks wniosków o kredyt hipoteczny MBA spadł o 2,7 proc.

W USA zanotowano spadek indeksu wniosków o kredyt hipoteczny MBA – indeks wyrównany sezonowo spadł o 2,7 proc. w tygodniu zakończonym 19 kwietnia 2024 r. – podało w komunikacie Stowarzyszenie Banków Hipotecznych (MBA).

Poprzednio indeks wzrósł o 3,3 proc.

kkr/ ana/


Artykuły powiązane

MBA „Bankowość i System Finansowy” – globalna perspektywa ponownie się otwiera

Kategoria: Trendy w zarządzaniu
Zajęcia z zakresu bankowości centralnej, ekonomii i finansów prowadzone przez elitarną kadrę wykładowców i praktyków rynku – to oferta studiów MBA prowadzonych przez Szkołę Główną Mikołaja Kopernika we współpracy z NBP i Akademią Kopernikańską. Zbliża się kolejna edycja wysoko ocenianego kursu.
MBA „Bankowość i System Finansowy” – globalna perspektywa ponownie się otwiera

Recesja w Rosji pogłębia się

Kategoria: Trendy gospodarcze
W świetle rosyjskiej inwazji na Ukrainę i bezprecedensowych sankcji nałożonych przez kraje zachodnie, uważne śledzenie rozwoju sytuacji gospodarczej w Rosji stało się ważniejsze niż kiedykolwiek. Niniejszy artykuł przedstawia zestaw alternatywnych wskaźników związanych z krajową sytuacją gospodarczą, a jednocześnie niezależnych od oficjalnych danych rosyjskiego głównego urzędu statystycznego.
Recesja w Rosji pogłębia się

SGMK: W kwietniu w Warszawie 30 wybitnych myślicieli

Kategoria: Społeczeństwo
Jonathan Brill  – futurolog nr 1. według Forbesa oraz Nick Bostrom – filozof, jeden ze 100 czołowych myślicieli świata – to nowe nazwiska uczestników kongresu „Futurist of the Year 2024”, który odbędzie się w Warszawie od 9 do 11 kwietnia 2024 r. Ich udział ogłoszono na konferencji w Szkole Głównej Mikołaja Kopernika.
SGMK: W kwietniu w Warszawie 30 wybitnych myślicieli