Cytowalność Obserwatora Finansowego wzrosła o 37 proc.

Portal ekonomiczny NBP „Obserwator Finansowy” ponownie znalazł się w czołówce najbardziej opiniotwórczych mediów w kategorii „Media ekonomiczne i biznesowe”, wyprzedzając m.in. „Parkiet”. Wzrost cytowalności treści publikowanych na łamach serwisu wzrósł w kwietniu w odniesieniu do marca 2023 r. o 37 proc.

Jak wynika z przeprowadzonego przez Instytut Monitorowania Mediów w kwietniu 2023 r. rankingu dotyczącego opiniotwórczych mediów wśród portali ekonomiczno-biznesowych „Obserwator Finansowy” awansował i znalazł się na czwartym miejscu.

„Obserwator Finansowy” to portal, w którego dorobku jest kilkadziesiąt tysięcy tekstów, stanowiących przekrój najważniejszych tematów gospodarczych i ekonomicznych w Polsce i na świecie. Od 13 lat dostarczamy przygotowywane na bieżąco rzetelne analizy, raporty, wywiady i dane ekonomiczne. Piszą dla nas autorytety w dziedzinie ekonomii, opiniotwórczy eksperci i specjaliści.

Od grudnia 2021 roku, „Obserwator Finansowy” dostępny jest również w wersji drukowanej, zaś od lutego 2023 r. wydawany jest jako kwartalnik, który można nabyć w wybranych kioskach, salonach prasowych i stacjach paliw w całej Polsce.

Nowy numer „Obserwatora Finansowego” już do kupienia

Dziękujemy za zaufanie!


Tagi


Artykuły powiązane

Polski złoty ma 100 lat – historia fundamentów siły polskiej gospodarki w jubileuszowym wydaniu „Obserwatora Finansowego”

Kategoria: Instytucje finansowe
Specjalne wydanie „Obserwatora Finansowego”, poświęcone jest najważniejszym reformom w historii polskiej bankowości. Powodem jest okrągła rocznica stu lat od kluczowych dla dzisiejszych sukcesów Polski wydarzeń. Jaką drogę przeszedł polski złoty od powstania, do chwili obecnej? Na czym opiera się wiarygodność i zaufanie do Narodowego Banku Polskiego? Jakie były wyzwania i alternatywy po drodze? O tym wszystkim można przeczytać w wydaniu kwartalnika.
Polski złoty ma 100 lat – historia fundamentów siły polskiej gospodarki w jubileuszowym wydaniu „Obserwatora Finansowego”